Business Space 2015: spotkanie dla pomorskich podmiotów

0

InnoBaltica i Polska Agencja Kosmiczna serdecznie zapraszają do udziału w pierwszym spotkaniu Business Space 2015 dla pomorskich firm i instytucji zainteresowanych sektorem kosmicznym, które odbędzie się 22 kwietnia w Gdańsku.

Celem spotkania będzie stworzenie przestrzeni do nawiązywania współpracy i rozwoju przedsiębiorczości na Pomorzu w oparciu o technologie kosmiczne. Wydarzenie będzie miało charakter networkingowy i będzie okazją do przedstawienia doświadczeń firm, które już uczestniczyły w realizacji projektów dla branży kosmicznej. W drugiej części spotkania przewidziano czas na prezentację potencjału pomorskich firm i instytucji w obszarze technologii związanych z kosmosem.

Zainteresowane osoby proszone są o rejestrację na stronie wydarzenia Business Space 2015.

Business Space 2015 zapoczątkuje także cykl spotkań one-to-one dla pomorskich firm z prof. Markiem Banaszkiewiczem, prezesem Polskiej Agencji Kosmicznej. Do udziału w spotkaniach zaproszone zostaną firmy, które dysponują potencjałem w obszarach:

  • technologii satelitarnych (w tym instrumentów naukowych, podsystemów satelitarnych oprogramowania),
  • segmentu naziemnego,
  • zastosowań technik kosmicznych (w tym telekomunikacji, obserwacji Ziemi, nawigacji satelitarnej, zintegrowanych aplikacji).

Informacja na temat rekrutacji firm i więcej szczegółów na tej stronie. Program wydarzenia tutaj.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 9:00 w siedzibie InnoBaltica w Gdańskim Parku-Naukowo Technologicznym, ul. Trzy Lipy 3 (GPNT, bud. A, 4p.).

Za nadesłanie informacji o wydarzeniu dziękujemy firmie InnoBaltica.

Comments are closed.