KPK zaprasza na spotkania o Horyzoncie 2020

0

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE zaprasza na spotkania poświęcone pierwszym konkursom grantowym, w tym w dziedzinie Przestrzeni Kosmicznej, w Poznaniu, Warszawie i Toruniu.

Krajowy Punkt Kontaktowy (KPK) Programów Ramowych UE zaprasza na serię spotkań poświęconych pierwszym konkursom w ramach programu Horyzont 2020.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się już 3 marca w Poznaniu. Seminarium „Przestrzeń kosmiczna w Horyzoncie 2020 – możliwości grantowe” odbędzie się przy współpracy z Punktem Kontaktowym na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, o godzinie 10:45 na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 1.

Szóstego marca odbędzie się zaś spotkanie KPK ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego, również poświęcone tematyce kosmicznej w programie Horyzont 2020. Miejscem spotkania o godzinie 11:00 będzie Centrum Konferencyjne w Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów PIAP, przy al. Jerozolimskich 202 w Warszawie. Na spotkanie można się zapisać do 4 marca pod wskazanym adresem e-mail.

Na spotkanie w Toruniu KPK zaprasza wraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. Data została ustalona na 18 marca. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronach KPK.

Zobacz też:

(Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE)

 

Comments are closed.