NASA i ESA potwierdzają udział w ISC Summit 2013

0

Przedstawiciele NASA i ESA potwierdzili swój udział w londyńskiej konferencji International Space Commerce 2013 Summit.

Organizator International Space Commerce 2013 Summit, firma International Reserach Networks (IRN), poinformował, że przedstawiciele dwóch największych agencji kosmicznych na świecie, NASA i ESA, potwierdzili swój aktywny udział w wydarzeniu. International Space Commerce 2013 Summit odbędzie się 29 i października w Londynie.

W londyńskiej konferencji swoje wystąpienia potwierdzili: dr Daniel Rasky, dyrektor i współzałożyciel inicjatywy Space Portal przy Ames Research Center, ośrodku NASA; Alan Brunstrom, kierownik ds. zastosowań w Biurze Biznesowym Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Dołączają oni do listy wielu innych ciekawych gości jacy będą mieli swoje wystąpienia w ramach spotkania, takich jak: Chad Anderson (Space Angels Network), Bas Lansdorp (Mars One), Barry Matsumori (SpaceX), Matt Perkins (SSTL), Rick Tumlinson (Deep Space Industries Corp.), GerdGruppe (DLR), i wielu innych.

Konferencja skupia się na wszystkich aspektach komercyjnej działalności w przestrzeni kosmicznej, również na styku z agencjami kosmicznymi. Uczestnicy będą mieli okazję do wymiany znajomości i doświadczeń na temat jak najskuteczniejszego działania w branży i możliwościach zwiększenia krótkoterminowych i długoterminowych zysków z technologii kosmicznych, infrastruktury i satelitów. W trakcie spotkania uczestnicy przyjrzą się również rynkowi turystyki kosmicznej oraz szansom inwestowania w nią. Rozpatrzone zostaną również kwestie lotów suborbitalnych i środków bezpieczeństwa oraz kroków jakie trzeba podjąć, aby rozwijać loty kosmiczne w przyszłości.

Logo firmy IRN / Credits: IRNSpotkanie jest kierowane do przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej, kierowników, członków zarządów i dyrektorów z firm i instytucji zajmujących się przestrzenią kosmiczną i aeronautyką, technologiami kosmicznymi, czy też prawem kosmicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z planem konferencji i listą zaproszonych gości. Kosmonauta.net jest jej patronem medialnym i nasi przedstawiciele będą obecni na tym wydarzeniu.

(IRN)

{module [346]}

 

 

 

Comments are closed.