Konkurs Heweliusza – ostatnie dni na zgłoszenia

0

Konkurs o Heweliuszu powoli dobiega końca – pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin do jego zakończenia. Uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich przypominamy o zbliżającym się terminie przysyłania zgłoszeń! Prosimy pamiętać o tym, że prace uczniów mogą być wysyłane jedynie przez koordynatorów/nauczycieli.

Do zakończenia konkursu Heweliusza pt. „BRITE-PL: Pierwszy Polski Satelita Naukowy”, o którym więcej pisaliśmy w tym artykule, pozostały już tylko dwa dni. Przypominamy zasady przysyłania prac:

1. Prace powinny zostać zebrane przez nauczyciela/koordynatora w formie elektronicznej (skan, zdjęcie) najlepiej w formacie .jpg

2. Prace należy zebrać w jednym folderze i nazwać go nazwą szkoły i miasta w którym szkoła się znajduje

3. Pliki w folderze mogą być nazwane nazwiskiem ucznia lub dowolnie. Zostaną one przekazane komisji konkursowej anonimowo. Po ustaleniu wyników szkoły laureatów zostaną poproszone o identyfikację autora zwycięskiej pracy.

4. Folder przesłany przez szkołę powinien zostać skompresowany (np. w formacie.zip lub .rar) ale nie jest to warunek konieczny.

5. Szkoła (koordynator wydelegowany przez szkołę) wysyła prace na adres mailowy dmorel@lfv.pl lub za pomocą Dropboxa jeżeli folder nie przekracza 10 Mb. Jeżeli folder będzie wysyłany poprzez Dropbox prosimy przesłać linka do folderu na adres mailowy. Adres strony www Dropbox https://www.dropbox.com

6. Termin końcowy nadsyłania prac został ustalony na sobotę 17 listopada 2012 godzinę 12:00 czasu środkowoeuropejskiego. Jako że formatowanie obrazków zajmuje sporo czasu termin na przesyłanie folderów przez koordynatorów został przesunięty o 24 godziny do niedzieli do godziny 12:00.

7. Z powodu dużej ilości maili organizatorzy konkursu proszą o cierpliwość i o wysyłanie maili na podany adres mailowy dmorel@lfv.pl.

Redakcja dziękuje panu Didier Morel za przysłaną informację.

Konkurs o Heweliuszu

Comments are closed.