Ogłoszenie: TS2 poszukuje pracowników do biura w Warszawie

0

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy firmy TS2 Technologie Satelitarne.

Firma TS2 poszukuje pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego. Wynagrodzenie od 2,5 tys. PLN do 7 tys. PLN brutto. Praca w biurze firmy TS2 – LIM Center XV piętro, Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa.

Opis stanowiska

  • sprzedaż usług łączności satelitarnej
  • TS2 obsługa powierzonych partnerów biznesowych
  • budowanie oraz utrzymanie długotrwałych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki TS2
  • tworzenie indywidualnych ofert dla wybranych klientów

Wymagania

  • zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość metod, narzędzi oraz skutecznych technik sprzedaży
  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • biegły język angielski (kontakt z klientami w kraju i na świecie)

Mile widziane

  • wyższe wykształcenie

Oferujemy

  • pracę w dynamicznej branży łączności satelitarnej
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

od 2500 do 7000 PLN

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem firma TS2 zaprasza do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: praca-cv (małpa) ts2.pl

Comments are closed.